Operator robota spawalniczego

12 godzin temu

Chorzów, Silesia, Polska SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Stanowisko: Operator robota spawalniczego

W SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego spawacza, który będzie odpowiedzialny za obsługę robota spawalniczego.

Twoje obowiązki:

  • obsługa robota spawalniczego – spawanie części do wagonów pociągowych,
  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami i procedurami firmy,
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia spawalnicze TIG 141,
  • uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo – tlenowego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarka itd.,
  • sumienność, staranność oraz zaangażowanie w pracę.

To oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową – 60 zł netto/h,
  • umowę typu B2B,
  • pracę na zmiany,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin, płatnych z dodatkiem 25%,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Chorzów, Polska SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator robota spawalniczegoTwój zakres obowiązków obsługa robota spawalniczego – spawanie części do wagonów pociągowych. Nasze wymagania doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia spawalnicze...