Technik histopatologii

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska badaj Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Badaj Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego technika histopatologii do pracy w nowoczesnym laboratorium patomorfologii. Zadaniem kandydata będzie przygotowywanie i obróbka materiału tkankowego do badań histopatologicznych, obsługa sprzętu laboratoryjnego oraz współpraca z patologami w zakresie przygotowania preparatów mikroskopowych.

Wymagania
  • Wykształcenia kierunkowego (technik analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny lub wykształcenie w zawodzie medycznym i pokrewnym)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium histopatologicznym
  • Znajomości techniki przygotowania materiału tkankowego do badania mikroskopowego
  • Umiejętności obsługi specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego
  • Skrupulatności, dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy zespołowej
  • Chęci do nauki i rozwijania umiejętności w dziedzinie histopatologii
Oferta
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w innowacyjnym laboratorium z najnowocześniejszym wyposażeniem i zaawansowanymi technologiami
  • Możliwość pracy nad ciekawymi i wymagającymi przypadkami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
  • Rozwój zawodowy - dostęp do szkoleń, warsztatów, kursów oraz wsparcie w zdobywaniu certyfikatów
  • Przyjazna i wspierająca atmosfera w zespole
  • Realny wpływ na rozwój laboratorium i możliwość współtworzenia standardów jakości
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się laboratorium

  • Katowice, Silesia, Polska badaj Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaBadaj Sp. z o.o. szuka Specjalisty ds. Histopatologii do swojego nowego laboratorium patomorfologii. W związku z rozwojem firmy, powstaje nowa jednostka, która będzie się zajmować przygotowaniem i obróbką materiału tkankowego do badań histopatologicznych.ZadaniaPrzygotowywanie i obróbka materiału tkankowego do badań...

  • Technik histopatologii

    1 tydzień temu

    Katowice, Polska badaj.to Sp. z o.o. Pełny etat

    O nasBadaj.to Sp. z o.o. jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która już od 30 lat jako Śląskie Laboratoria Analityczne dostarcza najwyższej jakości usługi w dziedzinie badań laboratoryjnych.  Skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Nasza praca ma realny wpływ na poprawę świadomości znaczenia regularnych badań...