Ochroniarz sklepowy

1 dzień temu

Dąbrowa Górnicza, Silesia, Polska Seris Konsalnet Holding S.A. Pełny etat
Seris Konsalnet - Ochroniarz sklepowy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kierownictwem obiektu
  • przeciwdziałanie kradzieżom
  • reagowanie na systemy alarmowe
  • współpraca z kierownikiem sklepu
  • raportowanie przebiegu służby

Poszukujemy doświadczonych i sumiennych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony. Cenimy sobie zaangażowanie i rzetelność w wykonywanej pracy.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie na podobnym stanowisku
  • Sprawna obsługa komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Dyspozycyjność i rzetelność
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
Oferujemy:
  • umowa zlecenie
  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. 7.8.5.0.7.2.2.3.5 od poniedziałku do piątku.

  • Ochroniarz sklepowy

    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.Stanowisko:Poszukujemy doświadczonych i sumiennych pracowników, którzy...