Planista

1 dzień temu

Poznań, Polska INPLAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Planisty, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie, nadzór i aktualizację harmonogramów projektów z uwzględnieniem niezbędnych zasobów oraz powiązań z budżetem.

Obowiązki
  • Przygotowywanie i aktualizacja harmonogramów projektów.
  • Identyfikacja przewidywalnych ryzyk i przeszkód.
  • Kontrola terminowości realizowanych kontraktów.
  • Bieżące raportowanie działań.
  • Współpraca z przedstawicielami każdego etapu realizacji.
  • Tworzenie zestawień i analiz.
  • Udział w naradach i uzgodnieniach związanych z harmonogramem prac.
Wymagania
  • Znajomość oprogramowania Primavera P6 i MS Project.
  • Doświadczenie w tworzeniu lub aktualizacji harmonogramów prac budowlanych.
  • Umiejętność analizy i przetwarzania danych.
  • Umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole, radzenia sobie z presją.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferta Pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prwatna opieka medyczna.
  • Owoce.
  • Spotkania integracyjne.
  • Kawa / herbata.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Wyprawka dla dziecka.
  • Paczki świąteczne.
  • Świętowanie urodzin.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Platforma językowa eTutor.

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

  • Poznań, Polska Agri Plus Pełny etat

    Agri Plus jest wiodącym producentem trzody chlewnej w Polsce. Działalność Spółki obejmuje zintegrowaną z działem trzody chlewnej produkcję roślinną i produkcję pasz. W ramach Agri Plus Sp. z o.o. jest również Oddział Drobiarski, którego celem jest uzyskiwanie najwyższej jakości żywca drobiowego przy jednoczesnym zachowaniu troski o...

  • Planista

    2 tygodni temu

    Poznań, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska INPLAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    PlanistaMiejsce pracy: PoznańTwój zakres obowiązkówPrzygotowanie, bieżący nadzór i aktualizacja harmonogramów projektów z uwzględnieniem niezbędnych zasobów oraz powiązań z budżetem.Identyfikacja wszelkich przewidywalnych ryzyk i przeszkód.Kontrola terminowości realizowanych kontraktów,Bieżące raportowanie działań,Współpraca z...

  • Poznań, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska Dealz Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Kierownik ds. planowania zakupówMiejsce pracy: PoznańTwój zakres obowiązkówWspółtworzenie oraz nadzór nad realizacją strategii wybranej grupy asortymentowejOdpowiedzialność za efektywne zarządzanie zapasem oraz poziomem OTB w wybranej grupie asortymentowejBudowanie oraz weryfikacja planu finansowego do osiągnięcia celu sprzedaży, marży,...