Pracownik gospodarczy

18 godzin temu

Ruda Śląska, Silesia, Polska P.P.U.H "PROMUS RUDA ŚLĄSKA" Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Pracownik gospodarczy jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w budynku, w tym za prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B
- umiejętności wykonywania napraw i prac remontowo-budowlanych

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania:

Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc:

Jedna zmiana

  • Ruda Śląska, Silesia, Polska P.P.U.H "PROMUS RUDA ŚLĄSKA" Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy do zespołu P.P.U.H. PROMUS RUDA ŚLĄSKA Sp. z o.o. osoby do pracy na stanowisku pracownik gospodarczy.ObowiązkiPraca polega na wykonywaniu zadań związanych z utrzymaniem porządku w budynku, w tym: czyszczenie pomieszczeń i powierzchni zewnętrznychwykonywanie napraw i remontówutrzymanie ruchu w budynkuWymaganiaDo pracy na...

  • Ruda Śląska, Silesia, Polska Probet Group Sp. z o. o. Pełny etat

    Opis stanowiskaProbet Group Sp. z o. o. szuka do swojej kadry Pracownika gospodarczego w Ruda Śląska. Osoba, która zainteresowana jest tym stanowiskiem, powinna posiadać doświadczenie w dziedzinie gospodarki i być w stanie wykonywać następujące obowiązki:Zadaniautrzymanie czystości na terenie hali za pomocą maszyn myjących,segregacja śmieci na...