Nauczyciel przedszkola

2 dni temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy:

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego nauczyciela przedszkola, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:

  • Umiejętności i uprawnienia:
    • Dobra organizacja pracy.
  • Wykształcenie:
    • Wyższe (w tym licencjat).

Miejsce pracy: ZWIERZYNIECKA 32A, 35-205 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie.

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy.

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy:Numer oferty: StPr/24/4042Opis stanowiska:Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola w naszym przedszkolu. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w pracy z dziećmi oraz umiejętności wychowawczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:Mile widziana książeczka do...

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13 Pełny etat

    StanowiskoPracownik wychowawczy w placówce wychowawczejForma zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscJedna zmianaWyksztalceniaŚrednie ogólnokształcąceOpis stanowiskaPracownik wychowawczy w placówce wychowawczej jest odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Współpracuje...