Doręczyciel listów

2 dni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poczta Polska

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony), 1 etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • Przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • Doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych
  • Bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług
  • Sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy
  • Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną
  • Jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • Wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • Zwrot kosztów za używanie własnego samochodu
  • Atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • Możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • Kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • Możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Poczta Polska Pełny etat

    Opis stanowiskaWymaganiaDołącz do nas, jeśli:masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.OferujemyU nas zyskasz:wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,zwrot kosztów za używanie...