Sprzedawca kasjer

1 dzień temu

Jelcz Laskowice, Województwo dolnośląskie, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat
Praca Kasjera w InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania, oferującą pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obowiązki:
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej,
  • Wykładanie towaru na sklepie,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.
Zalety pracy w InterKadra Sp. z o.o.:
  • Stawka godzinowa od 28,60 zł brutto/h,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Możliwość pracy w otwartej i przyjaznej atmosferze,
  • System poleceń pracowniczych - bonus 300 zł netto za poleconą osobę,
  • Stała opieka koordynatora,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Kasjer, sprzedawca

    2 dni temu

    Praca w InterKadra Sp. z o.o.InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania.Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Kasjera, Sprzedawcy do pracy w naszym sklepie w Jelcz-Laskowicach.Do Twoich obowiązków będzie należało:Obsługa kasy fiskalnej i terminala...

    2 miesięcy temu

    Jelcz-Laskowice, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Kasjer,...