Pythonowiec Frontendowy

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska 1dea Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Pythonowca Frontendowego, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie aplikacji webowej.

Zadania
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji webowej: Będziesz odpowiedzialny za zaprojektowanie i stworzenie aplikacji webowej, która będzie stabilna i gotowa na obsługę rosnącej ilości danych i użytkowników.
  • Rozwój interfejsu użytkownika (UI): Będziesz odpowiedzialny za stworzenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu, który będzie czytelny i prosty w obsłudze.
  • Usprawnienie procesu walidacji danych: Twoja aplikacja będzie ułatwiać walidację danych przesyłanych przez użytkowników.
  • Obsługa przesyłania i rozwiązywania problemów z danymi: Będziesz pracować nad rozwiązaniami umożliwiającymi użytkownikom zarówno przesyłanie danych, jak i rozwiązywanie potencjalnych problemów z nimi.
  • Współpraca z zespołem: Będziesz ściśle współpracować z przedstawicielami różnych działów w celu zrozumienia ich oczekiwań i stworzenia rozwiązania spełniającego ich potrzeby.
Wymagania
  • Doświadczenie w programowaniu w Pythonie: Solidna znajomość języka Python, w tym znajomość frameworków i bibliotek do tworzenia interfejsów użytkownika.
  • Doświadczenie z frameworkiem Streamlit Frontend Development: Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem frameworka Streamlit.
  • Doświadczenie z AWS: Znajomość platformy AWS i umiejętność wdrażania aplikacji webowych na tej platformie.
  • Unit testing: Umiejętność pisania i wykonywania testów jednostkowych kodu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne: Umiejętność jasnego i zwięzłego komunikowania się z zespołem oraz z klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole: Umiejętność efektywnej współpracy z innymi osobami w celu osiągnięcia wspólnego celu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów: Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego: Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferta

Pracę w stabilnej i bezpiecznej firmie 1dea, zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony, elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej w 100%, profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea.