Pracownik pralni

2 dni temu

KrynicaZdrój, Lesser Poland ZAKŁAD USŁUG LECZNICZO-WYPOCZYNKOWYCH "PZL-MIELEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego pracownika pralni, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę pralni naszego zakładu.

Wymagania:

  • Możliwość przyuczenia do pracy w zmianie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Jedna zmiana
  • Brak lub niepełne podstawowe wykształcenie

Co oferujemy:

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju w swojej karierze
  • Stabilne warunki pracy

  • PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

    3 miesięcy temu

    Krynica Morska, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0719Obowiązki:- Przygotowanie pokoi hotelowych do sprzedaży zgodnie z ustalonymi standardami,- Utrzymanie czystości w częściach wspólnych Hotelu,- Przekazywanie i odbieranie pościeli z pralni,- Uzupełnianie magazynków,- Obsługa urządzeń w pralni,- Pranie i maglowanie,- Suszenie, sortowanie oraz składanie prania,- ...

    Krynica Morska, pomorskie, Polska HOTEL CONTINENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    - Przygotowanie pokoi hotelowych do sprzedaży zgodnie z ustalonymi standardami,- Utrzymanie czystości w częściach wspólnych Hotelu,- Przekazywanie i odbieranie pościeli z pralni,- Uzupełnianie magazynków,- Obsługa urządzeń w pralni,- Pranie i maglowanie,- Suszenie, sortowanie oraz składanie prania,- Informowanie działu technicznego o usterkach w...