Montażowiec linii przenośnikowych

2 godzin temu

Bielany Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Monter linii przenośnikowych

JAGA Recruitment Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego montażowca linii przenośnikowych do pracy w naszym zespole w Kątach Wrocławskich.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • Wynagrodzenie podstawowe 7000 PLN brutto
  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w systemie dwóch zmian
Zadania:
  • Montaż i instalacja przenośników i systemów przenośnikowych
  • Serwis i naprawa systemów przenośnikowych
  • Raportowanie z dokonanych napraw
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra kultura techniczna
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne lub absolwenci oraz studenci ostatniego roku
  • Umiejętności manualne
  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

  • Bielany Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Monter linii przenośnikowychJAGA Recruitment Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego montażysty linii przenośnikowych do pracy w naszym zespole w Kątach Wrocławskich.Oferujemy:Umowę o pracę na korzystnych warunkachWynagrodzenie podstawowe 7000 PLN bruttoStanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowejPracę w młodym i ambitnym...