Analista Financowy

7 godzin temu

Rzeszów, Polska Bank Pekao Pełny etat
Analista Finansowy w Banku Pekao

Poszukujemy doświadczonego Analisty Finansowego, który będzie odpowiedzialny za ocenę sytuacji finansowej i ekonomicznej klientów z segmentu MŚP oraz za sporządzanie dokumentacji kredytowej.

Twoje obowiązki
  • Ocena kondycji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw prowadzących pełną rachunkowość
  • Sporządzanie dokumentacji kredytowej
  • Wspieranie realizacji celów w zakresie wzrostu portfela kredytowego
  • Monitorowanie sytuacji klientów z portfela kredytowego
  • Współpraca z klientami w zakresie obsługi produktów kredytowych
Nasze wymagania
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Potrzebne doświadczenie w pracy z klientem z segmentu MŚP
  • Potrzebna dobra organizacja pracy własnej
  • Otwartość na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
To oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Banku Pekao S.A.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie Grupowe oraz inne ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Możliwość korzystania z Karty MultiSport
  • Dynamiczną atmosferę w pracy
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników