Doradca Transportowy

1 dzień temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska VAO Logistik GmbH Pełny etat

Praca dla Kierowcy C+E

Wynajmujemy kierowców C+E do pracy w Niemczech. Bez konieczności znajomości języka niemieckiego.

Obowiązki

  • Punktualność
  • Jazda samochodem marki MAN z naczepą
  • Jazda dzień/noc
  • Umiejętność kierowania samochodem ciężarowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Milewidziane uprawnienia ADR

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilną pracę
  • System do wyboru
  • Cztery bazy na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie: podstawa + dodatki
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Dispo również po polsku

  • Magazynier

    4 miesięcy temu

    Toruń, Polska SIG Sp. z o.o. Pełny etat

    SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną...