Pomoc kuchenna

10 godzin temu

Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w kuchni, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych czynności kuchennych, w tym przygotowanie potraw i obsługę klientów.

Obowiązki
  • Wykonanie prostych czynności kuchennych, takich jak przygotowanie potraw i ich podawanie
  • Obsługa klientów i zapewnienie im najlepszej obsługi
  • Praca w zespole kuchennym i współpraca z innymi pracownikami
Wymagania
  • Wykształcenie podstawowe lub brak
  • Doświadczenie w pracy w kuchni lub gastronomii
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami
Miejsce pracy

Rycerska 2, 15-157 Białystok

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

  • Pomoc kuchenna

    2 dni temu

    Oferta pracy: Pomoc kuchennaNumer oferty: StPr/24/2673Opis stanowiska:Poszukujemy osoby do pracy w kuchni, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych czynności kuchennych, w tym przygotowanie potraw i obsługa klientów.Wymagania:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweDoświadczenie w pracy w kuchniMiejsce pracy: Rycerska 2, BiałystokUmowa...

  • Asystent kuchenny

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego asystenta kuchennego, który będzie odpowiedzialny za pomoc w przygotowywaniu posiłków w naszym hotelu.ObowiązkiAsystowanie kucharzowi w przygotowywaniu posiłkówUtrzymanie czystości i porządku w kuchniWspółpraca z innymi członkami personeluWymaganiaDoświadczenie w pracy w kuchniUmiejętność pracy w...