Księgowa junior

12 godzin temu

Kraków, Lesser Poland Agencja pracy GoWork Pełny etat

Stanowisko: Młodsza księgowa - Junior

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej księgowej, która będzie odpowiedzialna za sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, przygotowanie i kompletowanie dokumentacji księgowej, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego i kadrowego oraz wsparcie w pracy działu księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, najlepiej ekonomiczne
  • znajomość bieżących przepisów podatkowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office - z naciskiem na Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność ustalania priorytetów i samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, B2B)
  • stabilną pracę z możliwością awansu
  • wsparcie w rozwoju zawodowym: kursy i szkolenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • Młodsza księgowa

    5 miesięcy temu

    Kraków, Polska Agencja pracy GoWork.pl Pełny etat

    Młodsza księgowa - JuniorZadania sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym przygotowanie i kompletowanie dokumentacji księgowej wprowadzanie dokumentów do programu księgowego i kadrowego wsparcie w pracy...

  • Kraków, Polska HAYS Pełny etat

    (Junior/Specialist) AP Accountant with GermanKrakówNR REF.: 1160623Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, będącej liderem branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko (Junior/Specialist) AP Accountant with German.Co będzie należało do Twoich obowiązków? Obsługa i rozwiązywanie problemów z fakturami, płatnościami i...

    Junior Accountant with GermanKrakówNR REF.: 1185745Obowiązki: Rejestracja transakcji międzyfirmowych (naliczanie opłat, rozliczanie faktur, przekazywanie środków) Rekonsyliacje kod międzyfirmowych (sprawdzanie sald) Zamknięcia miesiąca Zarządzanie politykami międzyfirmowymi Współpraca z innymi działąmi księgowości i finansowymi Pomoc w...