Kierownik Placówki

2 dni temu

Tarnowskie Góry, Polska Stefczyk Finanse Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierownika placówki, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie placówką i zespołem sprzedażowym. Oczekujemy, że będzie on w stanie realizować miesięczne cele biznesowe, budować i rozwijać efektywny zespół doradców, inicjować i wspierać działania prowadzące do pozyskania nowych klientów, budować relacje z klientami i dbać o najwyższy standard ich obsługi, organizować lokalne akcje marketingowe.

Wymagania
  • minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie z zakresu bankowości i finansów
  • konsekwencja i skuteczność w osiąganiu wyników biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na pracę zespołową
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
Oferta
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • nielimitowany, miesięczny system premiowy uzależniony od wyników
  • wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera w okresie wdrożenia
  • udział w konkursach sprzedażowych
  • system szkoleń i programów rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • kafeteryjną platformę benefitów, w tym dofinansowanie do kart sportowych
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • ryczałt na paliwo
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

  • Kierownik Placówki

    2 tygodni temu

    Tarnowskie Góry, śląskie, śląskie, Polska Stefczyk Finanse Pełny etat

    Kierownik PlacówkiMiejsce pracy: Tarnowskie GóryTwój zakres obowiązkówkompleksowe zarządzanie placówką i zespołem sprzedażowymrealizowanie miesięcznych celów biznesowychbudowanie i rozwój efektywnego zespołu doradcówinicjowanie i wspieranie działań prowadzących do pozyskania nowych klientówbudowanie relacji z klientami i dbałość o...