Asystent biurowy

2 dni temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Tias | there is always a solution Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Asystenta Biurowego, który będzie odpowiedzialny za organizację pracy biura, dbanie o poprawną komunikację między działami oraz współpracę ze wszystkimi działami.

Zakres obowiązków
  • Organizacja pracy biura;
  • Dbanie o poprawną komunikację między działami;
  • Współpraca ze wszystkimi działami, w tym szczególnie z działem księgowości, odpowiedzialność za obieg dokumentów;
  • Opisywanie dokumentów księgowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami;
  • Ewidencja korespondencji oraz przesyłek kurierskich;
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do reprezentowania klienta;
  • Składanie pism i wniosków do urzędów i innych instytucji;
  • Wsparcie w bieżących sprawach;
  • Skip tracing - podstawowa weryfikacja danych teleadresowych;
Wymagania
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami Saldeo i CDN OPTIMA;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Język angielski komunikatywny na poziomie min B2;
  • Świetnej organizacji pracy i dyscypliny w pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność;
  • Rzetelność i dokładność;
Oferta
  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Kafeterię szkoleń;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy;
  • Dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ścieżka kariery zawodowej;
  • Pracę z międzynarodowym klientem;
  • Miłą atmosferę i koleżeńską pomoc.