Pakowacz Magazynier

22 godzin temu

Szczecin, West Pomerania, Polska LSJ HR Group Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy osoby doświadczonej w pracy na magazynie, która będzie odpowiedzialna za pakowanie gotowego towaru zgodnie z zamówieniem. Do obowiązków należy również zabezpieczanie produktu w odpowiedni sposób oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka itp.)
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na produkcji lub magazynie) będzie dużym atutem
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
Oferujemy
  • Zatrudnienie w wewnętrznych strukturach firmy
  • Umowę o pracę od 1 dnia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zwiększone o system premiowy
  • Możliwości rozwoju - firma szkoli pracowników i oferuje ścieżkę awansów
  • Dopłaty do wypoczynku, imprezy integracyjne, dodatkowe przerwy w pracy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:15, 14:00-22:15)
Informacje Dodatkowe

Firma mieści się na prawobrzeżu (Szczecin Dąbie) - dojedziesz do nas autobusami linii 77, 96, 97, 522, C. Jeśli zdecydujesz się na dojazd samochodem udostępnimy Ci nasz parking.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

  • Pakowacz / Magazynier

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Pakowacza / Magazyniera, który będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowego towaru zgodnie z zamówieniem, zabezpieczanie produktu w odpowiedni sposób oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej.WymaganiaUmiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka itp.)Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym...