Asystent magazynowy

2 dni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Flame Employment Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Flame Employment Polska Sp. z o.o. to agencja pracy z wieloletnią tradycją. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Nasza firma zawsze dba o dobre warunki pracy i wynagrodzenie dla naszych pracowników. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik magazyniera

Zakres obowiązków:

-pomoc przy pracach załadunkowo- rozładunkowych za pomocą ręcznego wózka paletowego,
-pakowanie i paletyzacja wyrobów gotowych,
-sporządzanie dokumentacji magazynowej,
-prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie towaru na magazynie.

Wymagania:

-gotowość do pracy 2 zmianowej (6-14, 14-22),
-aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową,
-możliwość delektowania się naszymi pysznymi wyrobami firmowymi podczas przerw,
-opiekę agencji pracy nad potrzebami pracowników,
-pracę na terenie Bydgoszczy (os.Okole),
-wynagrodzenie: od 4700 zł brutto miesięcznie.