Dyrektor Operacji

16 godzin temu

Stryków, Łódź Voivodeship, Polska UPS Pełny etat

Opis Stanowiska

Lider Operacji

Stanowisko:

Opis:

Poszukujemy doświadczonego lidera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie procesami operacyjnymi, mającymi na celu prawidłowy przebieg operacji exportowych. Współpracujesz z działem Brokerage, aby zapewnić odpowiednią ilość ładunków i współpracujesz z działem Feeder w celu zapewnienia odpowiedniej ilości ładunków.

Wymagania:

  • Rozwój osobisty i budowanie kariery w oparciu o zasady i koncepcje funkcjonujące w Firmie
  • Dobra organizacja pracy, innowacyjność, kreatywność, motywacja i otwartość na nowe pomysły i doświadczenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne (werbalne i pisemne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość procesów i systemów operacyjnych
  • Minimum średniozaawansowana znajomość aplikacji MS Office - Excel, Access, Word, PowerPoint

Informacje dodatkowe:

UPS jest zobowiązany do zapewnienia miejsca pracy wolnego od dyskryminacji, molestowania i odwetu.

  • Dyrektor Operacji

    1 dzień temu

    Opis StanowiskaLider Operacji ExportowychMiejsce pracy: Stryków; praca w godzinach 10-18Główne zadania:Raportowanie i analizowanie bieżących wyników operacyjnychBieżąca komunikacja i współpraca z działem BrokerageWspółpraca z działem Feeder w celu zapewnienia odpowiedniej ilości ładunków (Dell) i BrexitImplementowanie nowych technologii i...

  • Dyrektor Finansowy

    Stryków, Łódź Voivodeship, Polska Axos Group Pełny etat

    Stanowisko: Dyrektor FinansowyW Axos Group poszukujemy doświadczonego Dyrektora Finansowego, który będzie odpowiedzialny za współtworzenie i wdrażanie strategii finansowej firmy.Wymagania:Wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów lub ekonomii.Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami w środowisku produkcyjnym.Doświadczenie w...