Dostawca skuterowy

1 dzień temu

Wrocław, Polska DP Polska S.A. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Dostawcy skuterowego do pracy w naszym zespole w Wrocławiu. Jesteśmy zespołem dynamicznych i ambitnych osób, które chcą rozwijać się wraz z nami.

Twoje obowiązki
  • Dostarczanie zamówień do klientów Domino's Pizza
  • Utrzymywanie czystości w lokalu
Nasze wymagania
  • Ukończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)
  • Aktualnej książeczki Sanepid lub gotowości jej wyrobienia
  • Dyspozycyjności
Co oferujemy
  • Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy
  • Pracy dostępnej od zaraz
  • Elastycznych godzin pracy
  • Wyposażenia firmowego dla Dostawcy
  • Posiłku pracowniczego
  • Terminowego wynagrodzenia
  • Jasno określonego rejonu dostaw
  • Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
  • Możliwości rozwoju w kierunku stanowisk kierowniczych oraz zdobywania dodatkowej wiedzy stanowiskowej dzięki dostępowi do wewnętrznej platformy szkoleniowej
Benefity
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napiwki

  • Wrocław, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska DP Polska S.A. Pełny etat

    Dostawca skuterowy Domino's ZwycięskaMiejsce pracy: WrocławTwój zakres obowiązkówDostarczanie zamówień do klientów Domino's PizzaUtrzymywanie czystości w lokaluNasze wymaganiaUkończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub...

  • Dostawca skuterowy

    2 tygodni temu

    Wrocław, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska DP Polska S.A. Pełny etat

    Dostawca skuterowyMiejsce pracy: WrocławTwój zakres obowiązkówDostarczanie zamówień do klientów Domino's PizzaUtrzymywanie czystości w lokaluNasze wymaganiaUkończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)Aktualnej książeczki...