Tester automatyzacji

2 dni temu

Gdynia, Pomerania, Polska Baselinker Pełny etat
Stanowisko: Tester Manualny

W Baselinker poszukujemy doświadczonego Testera Manualnego, który będzie wspierał nasz zespół w procesie automatyzacji testów. Jeśli masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania i chcesz dołączyć do organizacji w fazie szybkiego rozwoju, to oto nasze propozycje:

Twoje zadania:
  • Rozwijanie platformy Baselinker, aby była spójna z istniejącymi i nowymi integracjami
  • Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności systemu Baselinker
  • Współpraca bezpośrednio z product ownerami, liderami technicznymi, deweloperami, UX designerami oraz zespołami wsparcia i utrzymania systemu
  • Tworzenie i utrzymywanie czytelnych i przejrzystych przypadków testowych i planów testów
  • Wykonywanie i dokumentowanie testów manualnych
  • Efektywne zgłaszanie i weryfikacja błędów w działaniu aplikacji
  • Wsparcie w tworzeniu i udoskonalaniu procesu testowania
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Zaawansowana znajomość procesów przed i po sprzedażowych (wystawianie produktów, zarządzanie kontem, programy dla sprzedawców) na platformach Amazon lub eBay
  • Wysoko rozwinięte umiejętności testerskie, analityczne jak i UXowe
  • Znajomość podstawy testowania API
  • Samodzielność i umiejętność zarządzaniami zadaniami w modelu pracy zdalnej
  • Dokładność i dbałość o szczegóły oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym B2
  • Poczucie humoru :)
Benefity:
  • Praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • Rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • Możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • Pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • Stawiamy na długofalową współpracę
  • Oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, dostęp do platformy Mindgram - bo dbamy o Ciebie, nie tylko jako testera

  • Tester Automatyzujący

    4 miesięcy temu

    Gdynia, Polska Jit Team Pełny etat

    Wynagrodzenie: 600-800 zł/dzień na B2BPraca zdalna: zdalna lub hybrydowa (Gdynia, Warszawa, Rzeszów) Dlaczego warto wybrać tę ofertę?Będziesz częścią projektu jednego z czołowych banków w PolsceDołączysz do organizacji, która nastawiona jest na podążanie za nowymi technologiami pojawiającymi się na rynkuPrzed Tobą praca...