Psycholog do Przedszkola

14 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska GoWork Pełny etat
Poszukujemy Psychologa do Przedszkola

W naszym przedszkolu szukamy doświadczonego psychologa, który będzie wspierał rozwój psychiczny naszych dzieci. Praca odbywa się raz w tygodniu, z możliwością dostosowania godzin do Twojej dyspozycyjności.

Obowiązki
  • Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć terapeutycznych.
  • Wsparcie dzieci w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i społecznymi.
  • Współpraca z rodzicami w zakresie wspierania rozwoju psychicznego ich dzieci.
  • Udzielanie porad i konsultacji nauczycielom oraz rodzicom w kwestiach wychowawczych.
  • Współpraca z zespołem przedszkolnym w celu tworzenia optymalnych warunków dla rozwoju dzieci.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, preferowane specjalizacje: psychologia dziecięca, psychologia rozwojowa.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz rodzicami.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i empatia.
Oferujemy
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb.
  • Współpracę z doświadczonym personelem przedszkola.

  • Kucharz

    Warszawa, Mazovia, Polska emeis Polska (dotychczas Orpea): ogólnopolska sieć domów opieki i klinik rehabilitacyjnych Pełny etat

    Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów zlokalizowanych na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living)...

  • Psycholog do Przedszkola

    2 miesięcy temu

    Warszawa, Polska GoWork.pl Pełny etat

    Poszukujemy psychologa do pracy w przedszkolu Have Fun. Praca odbywa się raz w tygodniu, z możliwością dostosowania godzin do Twojej dyspozycyjności. Psycholog do PrzedszkolaObowiązki Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. ...

  • Warszawa, Polska Centrum Terapii Promitis Pełny etat

    W związku z dynamicznym rozwojem szukamy Psychologa do Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Promitis" dla dzieci ze spektrum autyzmu. Jesteśmy liderem w edukacji i terapii dzieci z autyzmem. Działamy na rynku od 15 lat. Jeśli cenisz sobie twórcze działanie, indywidualne podejście do rozwoju dzieci i...