Fizjoterapeuta Biurowy

1 dzień temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Medicover Pełny etat
Poszukujemy Fizjoterapeuty do pracy w naszych Centrach Medycznych

Medicover jest dynamiczną firmą, która kładzie nacisk na zdrowie i dobrostan pracowników biurowych. Naszym celem jest poprawa ogólnego dobrostanu i redukcja stresu poprzez oferowanie wysokiej jakości masaży biurowych.

W naszym projekcie zdrowotnym poszukujemy doświadczonych fizjoterapeutów, którzy chcą pracować w elastycznym systemie zatrudnienia. Oferujemy pracę dorywczą na ok. 5-6 h dziennie, elastyczny system zatrudnienia oraz możliwość nabycia dużego doświadczenia.

Twoje zadania:
  • wykonywanie masaży biurowych przy stanowisku pracy lub na krześle do masażu
  • samodzielna praca z pacjentem
  • edukowanie pracowników na temat dbania o zdrowie i poprawy ergonomii w pracy
  • dbanie o relaksującą atmosferę oraz redukcję stresu podczas masażu
Co oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • co najmniej półroczne doświadczenie w wykonywaniu masaży, preferowane doświadczenie w obszarze masaży biurowych
  • komunikatywność i umiejętności nawiązywania relacji z klientami
  • mobilność - będziesz wykonywać masaże w różnych Centrach Medycznych w różnych miastach
Oferujemy:
  • pracę dorywczą na ok. 5-6 h dziennie
  • elastyczny system zatrudnienia
  • możliwość nabycia dużego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę i możliwość nawiązania relacji z ciekawymi ludźmi

  • Olsztyn, Polska Medicover Pełny etat

    Jesteśmy dynamiczną firmą, która kładzie nacisk na zdrowie i dobrostan pracowników biurowych. Naszym celem jest poprawa ogólnego dobrostanu i redukcja stresu poprzez oferowanie wysokiej jakości masaży biurowych. Wierzymy, że dbałość o zdrowie pracowników przekłada się na efektywność i satysfakcję w miejscu pracy.Jeśli jesteś pasjonatem...