Dostawca - Magazynier

2 dni temu

Tarnowskie Góry, Polska ASEO PAPER sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Kierowcy - Magazyniera, który będzie odpowiedzialny za załadunek i rozładunek towarów z pojazdów, transportowanie towarów do klientów lub pomiędzy magazynami, przeprowadzanie kontroli stanu technicznego pojazdów oraz ich konserwację.

Twoje Zadania
  • Załadunek i rozładunek towarów z pojazdów
  • Transportowanie towarów do klientów lub pomiędzy magazynami (max 300 km)
  • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego pojazdów oraz ich konserwacja
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej i magazynowej
  • Utrzymywanie porządku i organizacji w magazynie oraz na stanowisku pracy
  • Dbałość o mienie firmy, porządek, powierzony samochód i towar
Nasze Wymagania
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego
  • Sumienność
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość zasad magazynowania i logistyki
To Oferujemy
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą i koleżeńską atmosferę opartą na wzajemnym szacunku
  • Uczciwe traktowanie