Przewoźnik Dostawczy

2 dni temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Media Expert Pełny etat
Oferta Pracy dla Przewoźników

Media Expert poszukuje doświadczonych przewoźników do współpracy w zakresie realizacji dostaw sprzętu AGD i RTV. Współpracuj z nami i korzystaj z naszych benefitów

Co oferujemy?
  • Możliwość korzystania z własnego auta dostawczego do 3,5 tony w zabudowie kontenerowej lub wypożyczenie od nas auta wraz z pakietem serwisowym i kartą paliwową na preferencyjnych warunkach
  • Profesjonalną kadrę szkoleniową oraz wsparcie doświadczonych monterów w trakcie wdrożenia
  • Opiekę trenerów w trakcie pracy – dodatkowe szkolenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku z dodatkowymi sobotami ekstra płatnymi
  • Szybką płatność za faktury (14 dni)
  • Niski wkład własny na start współpracy
  • Możliwość rozszerzenia współpracy o kolejne pojazdy
  • Wynagrodzenie w zależności od ilości zleceń od 25 000 do 35 000 brutto
Twoje zadania
  • Załadunek i rozładunek towaru oraz kontrola jego jakości i ilości
  • Dostawa sprzętu do klientów
  • Montaż/instalacja sprzętu u klienta zgodnie ze zleceniami
  • Obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
Co od nas oczekujemy?
  • Auta w zabudowie kontenerowej wraz z windą (w przypadku realizacji dostaw własnym autem)
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub chęć jej założenia
  • Zdolności manualnych/umiejętności montażu sprzętu z oferty ME
  • Ekipę dwuosobową
  • Odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1k V (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)