Starszy magazynier

9 godzin temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska SPX FLOW Pełny etat

SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest międzynarodową firmą, która oferuje rozwiązania z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego.

W naszej firmie poszukujemy doświadczonego Starszego magazyniera, który będzie odpowiedzialny za codzienne funkcjonowanie magazynu.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towaru, rozładunek aut.
  • Rozkładanie towaru, oznaczanie go.
  • Przygotowywanie zamówień dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Pakowanie produktów według ustalonych procedur.
  • Załadunek zamówień do aut dostawczych.
  • Obsługa urządzeń magazynowych (wózki widłowe, paleciaki, podnośniki nozycowe, układnice regałowe).
  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem ilościowo-jakościowym.
  • Udział w inwentaryzacji.
  • Współpraca z innymi działami firmy (planowanie, zakupy, customer service, jakość, export, produkcja).
  • Wspieranie pracy innych magazynierów w zakresie wykonywanych obowiązków.
  • Wykonywanie zadań i poleceń brygadzistów i team liderów.
  • Realizowanie celów rocznych wyznaczonych przez przełożonego.
  • Przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów PPOŻ.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.
  • Umiejętność kierowania pojazdami magazynowymi.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.
  • Mozliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia.
  • Naukę angielskiego w oparciu o platformę e-learningową.
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Preferencyjne dla pracowników ceny posiłków w stołówce firmowej.
  • Premię roczną.
  • Kartę Fit Profit – w części finansowaną przez pracodawcę.

  • Starszy magazynier

    1 dzień temu

    SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy klientom podnieść wydajność i rentowność ich zakładów, a...