Magazynier pomocnik

2 dni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy: Pomocnik magazyniera

W Randstad Polska poszukujemy doświadczonego Pomocnika magazyniera do pracy w nowoczesnym magazynie z kosmetykami.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, itp.)
  • Pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykami
  • Pakiet benefitowy Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)
Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
Zadania:
  • Klejenie kartonów
  • Wypuszczanie tacki z umieszczonym na niej kartonem
  • Weryfikacja jakościowa, zabezpieczenie i zamknięcie kartonu
  • Wydruk i obróbka dokumentów
  • Obsługa urządzeń uczestniczących w procesie (foliarka, paleciaki, prostowniki itp.)
  • Wykonanie poleceń przełożonego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Asystent magazynowy

    22 godzin temu

    Bielsko-Biala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Oferta pracy: Pomocnik magazynieraW naszej firmie Randstad Polska poszukujemy doświadczonego pomocnika magazyniera, który będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu kosmetyków.Zadania:Klejenie kartonów i wypuszczanie tacki z umieszczonym na niej kartonemWeryfikacja jakościowa, zabezpieczenie i zamknięcie kartonuWydruk i obróbka dokumentówObsługa...

  • pomocnik magazyniera

    5 miesięcy temu

    Bielsko-Biala, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Obecnie dla jednego z naszych Klienta poszukujemypomocnika magazynieraZachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!oferujemyzatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop,itp.)pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykamipakiet benefitowy Randstad PLUS (opieka medyczna, karta...