Montażowiec Produkcji Baterii

14 godzin temu

Grodzisk Mazowiecki, Mazovia, Polska GI Group Pełny etat
Stanowisko: Montażowiec Produkcji Baterii

Poszukujemy doświadczonego Montażowca Produkcji Baterii do pracy w naszym zespole.

Obowiązki:
  • Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • Testowanie systemów bateryjnych
  • Prowadzenie dokumentacji i dbanie o jakość produkcji
  • Montaż i demontaż zgodnie z wymaganiami
Wyróżniki:
  • Wynagrodzenie od 5000zł brutto miesięcznie
  • Miesięczna premia uznaniowa do 20%
  • System poleceń pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie II zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin również w weekendy (dla chętnych)
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover oraz ubezpieczenie Allianz
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami - mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Znajomość obsługi komputera

  • Montażowiec Baterii

    1 dzień temu

    Stanowisko: Montażowiec BateriiWynikiem pracy naszego Klienta są nowoczesne baterie, które są wykorzystywane w różnych dziedzinach. W związku z tym poszukujemy doświadczonego Montażowca Baterii, który będzie odpowiedzialny za montaż i demontaż baterii w naszym zakładzie produkcyjnym.Obowiązki:Montaż i demontaż baterii w oparciu o...