Analista IT

11 godzin temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Analityka IT

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Analityka IT, który będzie odpowiedzialny za definiowanie i systematyzowanie wymagań biznesowych, a także za współpracę z zespołem projektowym.

Obowiązki:
  • Definiowanie i systematyzowanie wymagań biznesowych
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Analiza i wytwarzanie dokumentacji funkcjonalnej
  • Zarządzanie backlogiem projektu
  • Organizacja i prowadzenie spotkań scrumowych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Testowanie rozwiązań
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w roli Analityka w projektach informatycznych
  • Wiedza z zakresu przygotowywania specyfikacji funkcjonalnych systemów IT w notacji UML
  • Znajomość różnych metody integracji, komunikacji między systemami
  • Wiedza dot. UX/UI, makietowania i prototypowania
  • Pracę w języku angielskim na poziomie swobodnej komunikacji
Co oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Dostęp do technologicznych platform e-learningowych
  • Kursy języka angielskiego
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat

    Oferta pracy dla Analityka Systemów InformatycznychSCALO Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Analityka Systemów Informatycznych, który będzie odpowiedzialny za analizę i wdrożenie nowych rozwiązań IT w naszej firmie.Oczekiwane kwalifikacje:minimum 3 lata doświadczenia w roli Analityka Systemów Informatycznychdoświadczenie w projektach...