Montażowiec stalowy na warsztacie

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Silverhand oferuje pracę na stanowisku montażowca stalowego na warsztacie.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż konstrukcji hal, mostów, słupów oraz montowanie konstrukcji.

Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • umiejętności monterskie
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
Benefity
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, dojazd i powrót do Norwegii oraz dojazdy do pracy zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
Informacje dodatkowe

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

  • 61-751 Poznań, Polska In-Serv Team Sp. z o.o. Pełny etat

    Zapraszamy do aplikowania na stanowisko spawacza z doświadczeniem do pracy w Niemczech! Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz legalne i bezpieczne zatrudnienie u zaufanego kontrahenta. Nie zwlekaj - aplikuj już teraz!Oferujemy: Stawka 19-21€/h NA RĘKĘ Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec Zaliczki do 900 euro Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną...