Mechanik / Diagnosta

17 godzin temu

Rajkowo pow policki, Polska Beliani Pełny etat
Miejsce pracy: Rajkowo (powiat policki)

W Beliani poszukujemy doświadczonego mechanika i diagnosty, który będzie odpowiedzialny za diagnostykę, serwis i konserwację aut dostawczych i osobowych, a także urządzeń transportu bliskiego.

Twoje obowiązki
  • Diagnostyka i naprawa aut dostawczych i osobowych
  • Diagnostyka i naprawa wózków widłowych i paletowych
  • Obsługa i konserwacja urządzeń warsztatowych
Wymagania
  • Doświadczenie w naprawie aut osobowych i dostawczych
  • Znajomość układów hydraulicznych i elektrycznych
  • Znajomość podstaw telematyki i systemów FLS
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne lub pokrewne
  • Odpowiedzialność i wysoka jakość pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych za granicę
Co oferujemy
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pełen zakres szkoleń i praktyczne wdrożenie do pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracownicza opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Brak dress code'u
  • Kawa/herbata
  • Pakiet relokacyjny
  • 26 dni wolnych niezależnie od stażu pracy

  • Mechanik / Diagnosta

    2 tygodni temu

    Rajkowo (pow. policki), zachodniopomorskie, PL Beliani Pełny etat

    Mechanik / DiagnostaMiejsce pracy: Rajkowo (pow. policki)Twój zakres obowiązkówDiagnostyka, serwis i konserwacja aut dostawczych/osobowych oraz urządzeń transportu bliskiego - wózki widłowe i paletoweObsługa i konserwacja urządzeń warsztatowychNasze wymaganiaDoświadczenie w naprawie aut osobowych/dostawczych i wózków widłowychZnajomość...