Współpracownik Fullstackowy

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska 1dea Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Fullstacka, który dołączy do naszego zespołu w 1dea i współpracuje przy rozwoju skalowalnych aplikacji webowych opartych na architekturze microservices.

Zadania
  • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych z wykorzystaniem Node.js i Express.
  • Budowanie wydajnych API RESTful z wykorzystaniem Node.js i Express.
  • Praca z relacyjnymi i NoSQL-owymi bazami danych (Azure SQL Database).
  • Implementacja komunikacji asynchronicznej za pomocą Azure Service Bus.
  • Tworzenie interaktywnych front-endów przy użyciu nowoczesnych frameworków (np. React).
  • Współpraca z zespołem DevOps w celu automatyzacji procesów i zapewnienia wysokiej dostępności aplikacji.
Wymagania
  • Doświadczenie: Minimum 6 lat doświadczenia jako Fullstack Developer.
  • Technologia: Bieżąca znajomość JavaScript (ES6+), TypeScript, Node.js, Express.
  • Umiejętności: Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów.
  • Język: Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1).
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony.
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku.
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację.
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach.
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%.
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea.

  • Chmielna , Warszawa, Polska Connectis Pełny etat

    Stanowisko Fullstackowy React+ Node.jsPoszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Fullstack Developer (React+ Node.js) do współpracy z naszym Partnerem, nowoczesnym centrum technologicznym, które wspiera rozwój innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku finansowego.Zakres obowiązków:Współpraca z zespołem backendowym oraz innymi zespołami w...

    StanowiskoPoszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Fullstack Developer (React+ Node.js) do współpracy z naszym Partnerem, nowoczesnym centrum technologicznym, które wspiera rozwój innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku finansowego.ZadaniaWspółpraca z zespołem backendowym oraz innymi zespołami w celu dostarczenia pełnych...