Rekruter Freelansowy

19 godzin temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska careerhub Pełny etat
Opis Stanowiska

W Career Hub poszukujemy doświadczonych rekruterów, którzy będą współpracować z naszym zespołem w celu zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i wymagań dotyczących pracy.

W tej roli będziesz:

  • Współpracować z naszym zespołem w celu zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i wymagań dotyczących pracy.
  • Używać zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych metod pozyskiwania, aby identyfikować i angażować aktywne oraz pasywne kandydatów.
  • Efektywnie komunikować propozycję wartości firm-klientów potencjalnym kandydatom.
  • Ściśle współpracować z account menedżerem w celu optymalizacji strategii rekrutacyjnych i rekomendacji kandydatów.
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji, najlepiej w dynamicznym, szybkim środowisku.
  • Silna ekspertyza w rekrutacji w jednym z następujących obszarów: SAP/ERP, IT, Cloud Services, Banking & Risk Management, Engineering, Energy Transition & Transformation, Renewable Energy, Infrastructure, Construction, lub ESG & Sustainability.
  • Zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości doświadczeń kandydatów, zapewniając efektywną koordynację między klientami a kandydatami w całym procesie rekrutacyjnym.
Co oferujemy
  • Środowisko pracy, które jest szybkie, przyjemne i satysfakcjonujące dla niezależnych rekruterów.
  • Możliwość współpracy z różnorodnymi klientami, od globalnych korporacji po innowacyjne start-upy.
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojego stylu życia.
  • Wsparcie account menedżera na każdym etapie rekrutacji.