Mechanik ciężarówek

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Silverhand oferuje pracę na stanowisku mechanika ciężarówek. Oto nasze warunki:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki pracodawca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15,06 EUR brutto / godzinę + 24,00 EUR diety dziennej
  • Zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez pracodawcę
  • Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • Respektowane prawo do urlopu
  • Nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • Wykonywanie napraw układów hamulcowych, wydechowych i sprzęgieł
  • Wykonywanie napraw skrzyń biegów
  • Naprawa aut ciężarowych
Wymagania

Oto nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej

  • Warszawa, Mazovia, Polska Eastmen Pełny etat

    Stanowisko: Mechanik samochodowy/ciężarowyCzy mechanika to Twoja pasja? Czy mówisz po angielsku i szukasz pracy za granicą w renomowanej firmie, która używa wysokiej jakości materiałów i doświadczonych mechaników? Dołącz do nas w Holandii w poszukiwaniu mechanika samochodowego/ciężarowego dla firmy, która rozumie znaczenie konserwacji i...

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego mechanika sprzętu lotniskowego, który będzie odpowiedzialny za konserwację i naprawę ciągników do przewozu bagażu i taśm przenośnikowych. Praca będzie polegać na codziennych inspekcjach i naprawach sprzętu, a także na współpracy z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości...

  • Warszawa, Mazovia, Polska SILVERHAND Pełny etat