Fryzjer

1 dzień temu

Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Fryzjer

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego fryzjera do pracy w naszym salonie.

Obowiązki:
  • Strzyżenie męskich, damskich i dziecięcych fryzur
  • Farbowanie
  • Upięcia
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako fryzjer
Miejsce pracy:

Stanisława Dubois 2/10, 15-349 Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy:

3 lata

Wymagane dokumenty:

CV

Sposób aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Fryzjer

    40 minut temu

    Opis stanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje do swojej firmy doświadczonego fryzjera, który będzie odpowiedzialny za:strzyżenie męskie, damskie i dziecięcefarbowanie fryzurupięcia fryzurPracownik powinien posiadać wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz minimum 3 lata doświadczenia w branży fryzur.Praca będzie realizowana w miejscu pracy:...

  • Fryzjer damski

    Numer oferty: StPr/24/2695Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonej fryzurzystki, która będzie odpowiedzialna za:farbowanieupięciaWymagania:brak lub niepełne podstawowe wykształceniedoświadczenie w branży fryzurMiejsce pracy: Aleja Solidarności 9/6, BiałystokRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób...