Specjalista Axapty

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska RITS Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty Axapty, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze finansów (logistyka w ograniczonym zakresie).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w spotkaniach analitycznych i będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze Finanse (logistyka w ograniczonym zakresie)
  • uczestniczenie w spotkaniach analitycznych
Wymagania

Dołącz do naszego zespołu i rozwinij swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie. Oto nasze wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość wybranych modułów Dynamics AX (Finanse, Budżetowanie, Środki trwałe, Logistyka: obieg dokumentów magazynowych, zakupy, wydania i przyjęcia wewnętrzne)
  • Znajomość procesów zachodzących w firmach (finanse, logistyka, obieg informacji) w kontekście branży finansowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość notacji BPMN w stopniu podstawowym
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej
Co oferujemy

Pracę w przyjaznej atmosferze, elastyczne godziny pracy i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, zachęcamy do aplikowania poprzez nasz formularz aplikacyjny.