Fryzjer

2 dni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Andrzej Parysz CINEMA SPACE Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego fryzjera, który będzie odpowiedzialny za strzyżenie damskie i męskie, upięcia okazjonalne, koloryzacje oraz dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunek fryzjer
  • Egzamin czeladnika
  • Umiejętność strzyżenia damskiego i męskiego
  • Umiejętność upięcia okazjonalnego
  • Umiejętność koloryzacji
  • Mile widziana umiejętność przedłużania włosów
  • Mile widziany kurs barbera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Warunki pracy
  • Praca w systemie dwuzmianowym od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00, 12.00-20.00, w soboty w godz. 8.00-16.00
  • Umowa o pracę na pełny etat na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • Istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu

  • Fryzjer

    11 godzin temu

    Bielsko-Biala, Silesia, Polska Andrzej Parysz CINEMA SPACE Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego fryzjera, który będzie odpowiedzialny za strzyżenie damskie i męskie, upięcia okazjonalne oraz koloryzacje. Do obowiązków pracownika należy dbanie o czystość stanowiska pracy oraz praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 i 12.00-20.00, oraz w soboty w godzinach...

  • FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

    4 tygodni temu

    Bielsko-Biała, Polska Atelier fryzjerskie "Maromi" Monika Szuta Pełny etat

    Usługi fryzjerskie, obsługa klientów, obsługa recepcji.Umowa zlecenie w ramach 50-80 h/m-c, praca od pn. do so. w godzinach otwarcia salonu 10.00-18.00 (w so. do 14.00)Inne wymaganiaWymagane wykształcenie zasadnicdze zawodwe kierunkuwe oraz dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku.Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie...