Asystent TV

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska GroupM Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Asystenta TV, który będzie odpowiedzialny za wsparcie zespołu w planowaniu i zakupie kampanii reklamowych w telewizji.

Zakres Obowiązków
  • Wsparcie zespołu w planowaniu i zakupie kampanii reklamowych w telewizji
  • Analiza opłacalności różnych produktów i decyzja o kierunkach inwestycji
  • Poznanie rynku mediów i wybrane elementy
  • Zbudowanie relacji z partnerami handlowymi i poznanie ludzi z telewizji
Nasze Oczekiwania
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność budowania relacji
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
Czego możesz się spodziewać
  • Jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • Lubimy się uczyć i dzielimy się wiedzą
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekspertom w branży, kreujemy trendy i odpowiadamy za strategie komunikacji marketingowej największych reklamodawców w Polsce i na świecie
  • Zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • Nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • W piątki pracujemy do 15.00
Oferujemy
  • Szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
  • Dobrą atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • Realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • Dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną dostępne przy zatrudnieniu na umowę o pracę

  • Asystent TV

    5 godzin temu

    Opis StanowiskaPosiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.Zakres ObowiązkówBędziesz odpowiedzialny za wsparcie zespołu w planowaniu i zakupie kampanii reklamowych w telewizji.Nauczysz się analizować opłacalność...