Inżynier CAE

2 dni temu

Gliwice, Polska Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera CAE, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie zaawansowanych symulacji wytrzymałości statycznej (FEM) i trwałości, analizę i przetwarzanie sygnałów obciążenia drogowego, symulacje wieloczłonowe, integrację symulacji FEM, MBS i przetwarzania sygnałów, optymalizację designu produktów, kalibrację materiałów oraz analizę wyników i ich interpretację w celu podejmowania decyzji w zespołach inżynierskich.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii mechanicznej, metody obliczeniowe wspomagane komputerowo, inżynierii materiałowej lub kierunkach pokrewnych;
  • Dogłębna znajomość mechaniki statycznej i materiałoznawstwa;
  • Dogłębna znajomość metody elementów skończonych i jej praktycznego zastosowania w nieliniowych symulacjach statycznych i dynamicznych;
  • Znajomość podstaw optymalizacji i dynamiki 1D;
  • Biegła znajomość oprogramowania takiego jak Abaqus, HyperWorks, nCode i Simpack;
  • Biegła komunikacja w języku angielskim (min. B2);
Co oferujemy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne LuxMed;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów, pakiety i bony świąteczne oraz wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (w tym kursy językowe);
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

Tenneco to jedna z największych firm na świecie specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i marketingu produktów motoryzacyjnych dla klientów oryginalnych i rynku wtórnego, z około 78.000 zatrudnionymi pracownikami w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie. Poprzez nasze cztery grupy biznesowe, Motorparts, Ride Performance, Clean Air i Powertrain, Tenneco kieruje postępami w globalnej mobilności poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych dla zróżnicowanych globalnych rynków, w tym samochodów osobowych, ciężarówek, off-highway, przemysłu, sportów motorowych i rynku wtórnego