Inżynier Fullstack

18 godzin temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Inżyniera Fullstack

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Inżyniera Fullstacka, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji CRM w technologii .NET i Angular.

Obowiązki:

  • Programowanie nowych funkcjonalności aplikacji CRM
  • Rozwój webowej aplikacji CRM (40% zadania frontendowe/60% backendowe)
  • Budowanie wydajnych i skalowalnych aplikacji
  • Testowanie rozwiązań (testy automatyczne, code review, unit testy)
  • Praca w modelu hybrydowym: 2 dni w miesiącu praca z biura w Warszawie

Wymagania:

  • Min. 4-5-letnie doświadczenie zawodowe w roli Inżyniera Fullstacka
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core, Angular
  • Znajomość: Entity Framework, Redis, SQL Server, HTML5, MVC, WCF
  • Doświadczenie z Dockerem i/lub Kubernetesem
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym z wykorzystaniem języka C# i frameworka .NET Core w podejściu SOLID
  • Zajmowanie się projektowaniem relacyjnych baz danych z wykorzystaniem Microsoft SQL Server
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych, oraz automatyzacji testów (testy e2e)

Co oferujemy:

  • Długofalową współpracę - różnorodne projekty
  • Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence
  • Dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy
  • Kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT
  • Kafeteryjny system benefitów - Motivizer
  • Prywatną opiekę medyczną - Luxmed
  • Możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w Scalo Sp. z o.o., skontaktuj się z nami.