Montażer kadłubów okrętowych

2 dni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska REMONTOWA SHIPBUILDING SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat
Opis stanowiska
Pracownik w dziale montażu kadłubów okrętowych odpowiedzialny za prefabrykację wstępną oraz montaż sekcji przestrzennych. Do obowiązków pracownika należy również montaż bloków i kadłubów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 6:30-14:30. Wymagania
Uprawnienia cięcia gazowego i szczepiania elektrycznego, sumienność, dokładność. Umiejętność organizacji własnej pracy i w zespole, znajomość rysunku technicznego. Mile widziane osoby zainteresowane nauką zawodu od podstaw oraz początkujące w zawodzie. Warunki zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony, czasowy ze stawką godzinową, jedna zmiana, zasadnicze wykształcenie zawodowe.

  • Gdańsk, Pomerania, Polska REMONTOWA SHIPBUILDING SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Opis stanowiskaPraca w dziale montażu kadłubów okrętowych. Oczekujemy od kandydata do pracy sumienności, dokładności oraz umiejętności organizacji własnej pracy i w zespole. WymaganiaUprawnienia cięcia gazowego i szczepiania elektrycznego, znajomość rysunku technicznego. Warunki zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określony, czasowy ze stawką...

    Opis stanowiskaPracownik w dziale montażu rurociągów okrętowych będzie odpowiedzialny za prefabrykację i montaż rurociągów, armatury i osprzętu na budowanych jednostkach pływających.WymaganiaKurs cięcia gazowego i szczepiania elektrycznegoSumienność i dokładnośćUmiejętność organizacji własnej pracy oraz w zespoleZnajomość rysunku...

  • Gdańsk, pomorskie, Polska AGA-MAR Agnieszka Zawiska Pełny etat

    Monter bloków kadłubów. Prefabrykacja wstępna, uprawnienia do cięcia gazowego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 lub 14-22.Inne wymaganiadoświadczene w branży stoczniowej.Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczy

  • Gdańsk, pomorskie, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT CZERPALNYCH I PODWODNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Przygotowanie elementów konstrukcji stalowych do montażu, szlifowanie, wiercenie, cięcie metalu, prefabrykacja elementów stalowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-13, 7-15:30.Inne wymaganiawykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole. Uprawnienia do cięcia i sczepiania stali. Samodzielność w organizowaniu pracy własnej,...