Auditor wewnętrzny w sądzie rejonowym

2 dni temu

Rybnik, Silesia, Polska SĄD REJONOWY W RYBNIKU Pełny etat
Stanowisko

Audytor wewnętrzny w sądzie rejonowym

Opis stanowiska

W Sądownictwie Rejonowym w Rybniku poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za audyt wewnętrzny. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu oceny efektywności działania sądu
  • Analiza wyników audytów i rekomendacje dla poprawy procesów
  • Współpraca z zespołem sądu w celu wdrożenia rekomendacji

Jeśli posiadasz doświadczenie w audycie wewnętrznym i chcesz dołączyć do zespołu Sądownictwa Rejonowego w Rybniku, skontaktuj się z nami.

  • Rybnik, Silesia, Polska SĄD REJONOWY W RYBNIKU Pełny etat

    Informacje o naborzeWszelkie niezbędne informacje dotyczące naboru konkursowego znajdują się na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Rybniku: www.rybnik.sr.gov.pl, zakładka: Praca w sądzie.Warunki zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonyWynagrodzenieCzasowy ze stawką miesięcznąZmianyJedna zmianaWykształcenieWyższe (w tym...

  • Rybnik, Polska SĄD REJONOWY W RYBNIKU Pełny etat

    Wszelkie niezbędne informacje dotyczące naboru konkursowego znajdują się na stronie internetowej: www.rybnik.sr.gov.pl, zakładka: Praca w sądzie. Podania należy składać w terminie do dnia 06.11.2024 r. do godz. 15:30.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...

  • Rybnik, Polska SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU Pełny etat

    Pełen opis stanowiska pracy oraz toku naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Rybniku www.rybnik.so.gov.pl (zakładka: Praca w sądzie). Termin przyjmowania zgłoszeń do 25.10.2024 r.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...