Instruktor Boksu

4 godzin temu

Łódź, Polska MC Fit Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego instruktora boksu, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie treningów boksu w naszym klubie. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w branży fitness oraz samodzielności, wielozadaniowości i samodyscypliny.

Wymagania
  • doświadczenie w branży fitness
  • samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii
Oferta
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
  • możliwości rozwoju w firmie
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • siłownia w biurze
  • brak dress code'u

MC Fit to innowacyjna sieć fitness posiadająca w Polsce 14 klubów. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w klubach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu.

  • Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Medicover Pełny etat

    Rozpocznij swoją karierę w McFIT i dołącz do naszego zespołu, który wspiera w budowaniu zdrowych nawykówLokalizacja: Piotrkowska 165/169, ŁódźForma zatrudnienia: kontrakt gospodarczy lub umowa zleceniaWymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora boksu, zaświadczenie o niekaralnościTwój trening...

  • Instruktor Boksu– McFIT

    2 tygodni temu

    Łódź, Polska Medicover Pełny etat

    Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamMcFIT, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!Lokalizacja: Piotrkowska 165/169​, Łódź​​Forma zatrudnienia: kontrakt gospodarczy lub umowa zlecenia,Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora boksu, zaświadczenie o niekaralności,Tryb pracy:...

  • Instruktor Boksu

    1 tydzień temu

    Łódź, łódzkie, łódzkie, Polska MC Fit Pełny etat

    Instruktor BoksuMiejsce pracy: ŁódźTwój zakres obowiązkówprowadź treningi boksu,utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby,dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,prowadź z nami social media.Nasze wymaganiadoświadczenie w branży...