Stolarz budowlany

13 godzin temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy w SILVERHAND

Poszukujemy doświadczonego Stolarza budowlanego do pracy w naszym zespole.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pracę na podstawie rysunków konstrukcyjnych
  • budowę małych fundamentów
  • montaż prefabrykowanych ścian
  • składanie różnych rodzajów powierzchni elewacyjnych
  • montaż profili i ram
  • montaż podłóg, sufitów i paneli dachowych
  • montaż drzwi i okien
  • wykonywanie prac wykończeniowych i stolarskich
Wymagania

Aby ubiegać się o to stanowisko, kandydat powinien:

  • posiadać komunikatywną znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mieć doświadczenie na w/w stanowisku
  • posiadać prawo jazdy kat. B i samochód
Co oferujemy

W SILVERHAND oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • szybki proces rekrutacji
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Jeśli interesuje Cię ta oferta, skontaktuj się z nami.

  • Stolarz budowlany

    1 dzień temu

    Oferta pracy dla stolarza budowlanegoW Silverhand poszukujemy doświadczonego stolarza budowlanego, który będzie odpowiedzialny za prace stolarskie wewnątrz i na zewnątrz, konstrukcje drewniane i dachowe, oraz renowację schodów i tarasów.Warunki pracy:Zatrudnienie na warunkach norweskichAtrakcyjne wynagrodzenie 250-270 NOK brutto /...