Asystent rzeczoznawcy

6 godzin temu

BielskoBiala, Silesia, Polska AGATKA LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Asystenta rzeczoznawcy - specjalistę do spraw weryfikacji szkód komunikacyjnych, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę procesów związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych.

Współpracujesz z Klientami i Kontrahentami w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych, weryfikujesz poprawność kosztorysów napraw i zakresu uszkodzeń, tworzysz dokumenty i współpracujesz z siecią serwisów i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Wspierasz kształtowanie poprawnego wizerunku firmy, raportujesz wyniki pracy i udzielasz informacji.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane studia wyższe techniczne

Umiejętność kosztorysowania w systemie AUATEX

Zdolności komunikacyjne, samodzielność i kreatywność

Obsługa programów pakietu MS Office

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania - czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc - jedna zmiana

Wyksztalcenia - średnie ogólnokształcące

  • Bielsko-Biala, Silesia, Polska AGATKA LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Asystenta Rzeczoznawcy - Specjalisty do spraw weryfikacji szkód komunikacyjnych, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę procesów związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych.Obowiązki:Bieżąca obsługa Klientów i Kontrahentów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych z zachowaniem...

  • Bielsko-Biała, Polska AGATKA LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    - Kompleksowa obsługa procesów związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych.- Bieżąca obsługa Klientów i Kontrahentów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych z zachowaniem standardów firmy.- Weryfikowanie poprawności kosztorysów napraw i zakresu uszkodzeń a także ich tworzenie ( Eurotax, Audatex).- Kompletowanie dokumentów.- Współpraca...