Programista.NET

1 dzień temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji mobilnych i desktopowych w technologii.NET.

Stanowisko to oferuje możliwość pracy w zespole rozwoju oprogramowania, gdzie będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących aplikacji.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w technologii.NET
  • doświadczenie w implementacji złożonych rozwiązań informatycznych
  • znajomość technologii.NET Core,.Net 6,.Net 8, SQL
  • doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole rozproszonym
  • potrzeba efektywnego zarządzania czasem pracy

Co oferujemy:

  • długofalową współpracę
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • kursy języka angielskiego
  • kafeteryjny system benefitów
  • prywatną opiekę medyczną

Jeśli interesuje Cię oferta, aplikuj