Elektryk automatyk

1 dzień temu

Białystok, Polska TRIOL-POLAND sp. z o.o. Pełny etat
Specjalista elektryk automatyk / Inżynier elektroniki

W naszej firmie TRIOL-POLAND sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego elektryka automatyka, który będzie odpowiedzialny za opracowanie schematów elektrycznych dla przemienników częstotliwości.

Twoje obowiązki
  • Opracowanie schematów elektrycznych dla przemienników częstotliwości.
  • Generowanie list składników.
  • Obliczenie strat ciepła, sprawności przetworników.
  • Opracowanie metod badań dla produktów.
  • Opracowanie specyfikacji technicznych dla oprogramowania, zespołów elektronicznych.
  • Przedstawienie swoich rozwiązań.
Nasze wymagania
  • Biegłe posługiwanie się produktami programowymi: MathCad, Matlab, PowerSim, SemiSel.
  • Opracowanie w programie P-CAD lub AutoCad / EPLAN, SolidWorks (mile widziane).
  • Znajomość aktualnych standardów i norm dotyczących rozwoju i projektowania produktów elektrycznych.
  • Powinien znać zasady działania, charakterystyki techniczne, urządzeń półprzewodnikowych.
  • Powinien umieć przeprowadzić obliczenia parametrów elektrycznych i strat ciepła we wszystkich elementach obwodów elektrycznych.
  • Powinien znać współczesną topologię schematów przetworników półprzewodnikowych, algorytmy ich pracy.
  • Znajomość języka angielskiego (B1-B2), polskiego (А2+).
  • Chęć do nauki.
  • Towarzyskość.
To oferujemy
  • Oficjalne zatrudnienie w Polsce, woj. MAZOWIECKIE, gmina Łochów, Ostrówek Węgrowski.
  • Forma zatrudnienia - okres adaptacji - 100% w biurze, później możliwy jest harmonogram hybrydowy.
  • Forma umowy - umowa o pracę.
  • W okresie adaptacji będzie Ci towarzyszył mentor.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prwatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Brak dress code'u.
  • Gry wideo w pracy.
  • Mieszkanie służbowe.
  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Białystok, Polska KWADRA Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Elektryk/automatyk instalator Praca stała Lokalizacja: Białystok + miejsca realizowanych projektówOpis stanowiska:wykonywanie instalacji systemów automatyki i telemetriiprefabrykacja szaf z aparaturą kontrolno-pomiarowąwykonywanie instalacji elektrycznychwykonywanie pomiarów instalacji elektrycznychserwis i diagnostyka...

  • Białystok, podlaskie, podlaskie, Polska TRIOL-POLAND sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista elektryk automatyk / Power Electronics EngineerMiejsce pracy: BiałystokTwój zakres obowiązkówOpracowanie schematów elektrycznych dla przemienników częstotliwości.Generowanie list składników.Obliczenie strat ciepła, sprawności przetworników.Opracowanie metod badań dla produktów.Opracowanie specyfikacji technicznych dla...