Pakowacz

1 dzień temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska Paretti Pełny etat
Stanowisko Pakowacz

Poszukujemy doświadczonego Pakowacza do pracy w naszej opolskiej fabryce. Jesteśmy liderem na rynku europejskim i oferujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęci jej wyrobienia
  • Motywacja do rozwoju w branży spożywczej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
Opis stanowiska

Pakowanie ręczne produktu do kartonów

Wsparcie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Załadunek ręczny kartonów z wyrobem gotowym na palety

Obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego

Praca w temperaturze od 4 do 6 stopni C

Prace porządkowe na produkcji

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe benefity, takie jak: dofinansowanie do karty Multisport oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, nielimitowany dostęp do produktu firmy w trakcie pracy oraz imprezy integracyjne

  • Operator produkcji

    5 miesięcy temu

    Opole, Polska Agencja pracy GoWork.pl Pełny etat

    Operator produkcji / PakowaczObowiązki Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Kontrola jakości produktu i procesu Realizacja zleceń produkcyjnych Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze ...

  • Pakowacz

    Opole, opolskie, Polska Paretti Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym...

  • Opole, Polska Hays Poland Pełny etat

    PakowaczPoszukujemy doświadczonego Pakowacza, który dołączy do naszego zespołu w Opolu. Twoim zadaniem będzie rozwój nowych opakowań produktowych dla naszego klienta, jednego z przodujących producentów chemii gospodarczej.Twoje obowiązkiRozwój nowych opakowań produktowych dla naszego klientaZarządzanie akceptacjami technologicznymi i handlowymi...