Magazynier/Sortowacz

1 dzień temu

Częstochowa, Silesia, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Magazyniera/Sortownika, który będzie odpowiedzialny za sortowanie przesyłek kurierskich, układanie paczek na taśmie, kontrolę etykiet oraz obsługę wózka paletowego.

Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • Gotowość do wykonywania czynności w wyznaczonych godzinach
  • Umiejętność obsługi wózka paletowego będzie mile widziana
  • Dobra organizacja powierzonych zadań, samodzielność, skrupulatność
  • Wykonywanie czynności zgodnie wymogami i zasadami BHP
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferta
  • Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 32,70 zł brutto
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Wykonywanie czynności w poniedziałek (3.00-9.00) i wtorek (24.00-7.00)
  • Szkolenie wdrożeniowe

Jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie i posiadasz umiejętności sortowania, jesteśmy ciekawi Twojej aplikacji

  • Częstochowa, Silesia, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Magazyniera/Sortownika, który będzie odpowiedzialny za sortowanie przesyłek kurierskich, układanie paczek na taśmie, kontrolę etykiet oraz obsługę wózka paletowego.WymaganiaDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra sprawność fizyczna i zdolności manualneGotowość do wykonywania czynności w...

  • Magazynier /Sortowacz

    5 miesięcy temu

    Częstochowa, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Twoje zadania:Sortowanie przesyłek kurierskichUkładanie paczek na taśmieKontrola etykietObsługa wózka paletowegoPrzygotowywanie gotowych palet z przesyłkami do załadunkuOczekujemyDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra sprawność fizyczna i zdolności manualneGotowość do wykonywania czynności w wyznaczonych godzinachUmiejętność obsługi...